NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Nalozi Igora Prke

1. IGOR PRKA - Catch Me If You Can!

2. KLUKAS the brother

3. JEREMIJA LEŠINA

4. TUGA I BUGA

verovatno i PETAR KREŠIMIR IV i jos po neki mozda...

Crni Igore zar ti nije bio dovaljan jos jedan dodatni nalog za varanje, sto si se toliko istrosio?Uhvatismo te. Da vidimo sta ce supervizor sada da kaze.

15 za
2 protiv
Carl Hanratty
2011-01-14
???

Jos sad  da objasnis narodu odakle ti ovo.

2 za
7 protiv
Dakinsljam
2011-01-15
???

Carl Hanratty napisa...

1. IGOR PRKA - Catch Me If You Can!

2. KLUKAS the brother

3. JEREMIJA LEŠINA

4. TUGA I BUGA

verovatno i PETAR KREŠIMIR IV i jos po neki mozda...

Crni Igore zar ti nije bio dovaljan jos jedan dodatni nalog za varanje, sto si se toliko istrosio?Uhvatismo te. Da vidimo sta ce supervizor sada da kaze.

... odakle ti to?

7 za
0 protiv
.
2011-01-15
???

Ma kakvo objašnjavanje...šta ima da objašnjava! To se vidi iz aviona!!!

5 za
2 protiv
limes5
2011-01-15
???

ma ne, mene zanima kako je dosao do te informacije
 

5 za
1 protiv
.
2011-01-15
???

Jawa napisa...

Carl Hanratty napisa...

1. IGOR PRKA - Catch Me If You Can!

2. KLUKAS the brother

3. JEREMIJA LEŠINA

4. TUGA I BUGA

verovatno i PETAR KREŠIMIR IV i jos po neki mozda...

Crni Igore zar ti nije bio dovaljan jos jedan dodatni nalog za varanje, sto si se toliko istrosio?Uhvatismo te. Da vidimo sta ce supervizor sada da kaze.

... odakle ti to?

...Pa nije bilo bas tako tesko zakljuciti.


1. IGOR PRKA - Catch Me If You Can! je ocigledno njegov, tako se i zove.


2. KLUKAS the brother kad otvorite profil, pod sajt imate link ka facebook stranici Igora Prke
http://www.facebook.com/people/Igor-Prka/1196204319


3. JEREMIJA LEŠINA kad otvorite profil dobijete pod login 'slagalica/PRKA'


4. TUGA I BUGA (u medjuvremenu ga je izgleda promenio u obi van kanobi) isto na profilu pod login imate 'slagalica/IGOR PRKA'

5. PETAR KREŠIMIR IV za ovaj nisam siguran ali 99% posto da jeste posto je jedno vreme bio i King Tomislav Rex Croatorum



To sam zapazio sinoc, pregledajuci prvih 50 naloga sa rang liste za ovaj mesec. Mrzilo me je da pregledam i ostale, verovatno ima i jos koji.
Ne znam cemu sve to. Ako je zeleo da pobedi tako, njemu na cast. Ako je zeleo da nam svima pokaze da je lako prevariti sistem, znamo i bez njega.

20 za
0 protiv
Carl Hanratty
2011-01-15
???

i ja sam to primetio, ali nakon toga sto sam napisao poruq...

4 za
1 protiv
.
2011-01-15
???

KO VARA MALA MU JE KARA!!! :)))

14 za
1 protiv
Zarko Jovanovic
2011-01-15
???

Sad sam pregledao post http://www.slagalica.tv/forum/tema/116/#unread
Карамехметовићи - најбољи смо у слагалици МАШАЛА, БУЈРУМ! - kad nas je sve trolovao, tamo ima jos jedan njegov nalog:
hebosvimahevu - to je bivsi PETAR KREŠIMIR IV, dakle sigurno je njegov.
U medjuvremenu je IGOR PRKA - Catch Me If You Can! postao Domaći zadatak!
 

 

Mislim da je zbog 5 naloga, a pogotovu zbog poslednjeg nicka gde NAM JE SVIMA OPSOVAO MAJKU! zasluzio BRISANJE SVIH NALOGA!

23 za
0 protiv
Carl Hanratty
2011-01-15
???

Koji je sad ovaj MAKAR CHUDRA

5 za
0 protiv
MILAN 1997
2011-01-15
???

MILAN 1997 napisa...

Koji je sad ovaj MAKAR CHUDRA

...

Još uvek se ne bih javno predstavljao, ali sam ovde sa ciljem da uz Kalimista, Medu, Brbu i još par proverenih "Slagaličara" pomerim sa trona igrače sa po pet i više imena (naloga)... Ako i ne uspem u tome, barem sam pokušao i to javno rekao.

6 za
6 protiv
Makar Chudra
2011-01-15
???

Carl Hanratty napisa...

1. IGOR PRKA - Catch Me If You Can!

2. KLUKAS the brother

3. JEREMIJA LEŠINA

4. TUGA I BUGA

verovatno i PETAR KREŠIMIR IV i jos po neki mozda...

Crni Igore zar ti nije bio dovaljan jos jedan dodatni nalog za varanje, sto si se toliko istrosio?Uhvatismo te. Da vidimo sta ce supervizor sada da kaze.

...Catch Me If You Can!   I onda se pojavi Carl Hanratty ,sjajno,dolijao je prevarant!!!!

Ja se jedini predstavio kao magarac,a PRKA sve igrace na listi nacinio magarcima...

I bez psovki (ja to nisam video) bi moralo nesto ovako da se sankcionise,Supervizore reaguj!!!!

10 za
1 protiv
BuridanovMagarac
2011-01-15
???

Makar Chudra napisa...

Jos uvek se ne bih javno predstavljao, ali sam ovde sa ciljem da uz Kalimista, Medu, Brbu i još par proverenih "Slagaličara" pomerim sa trona igrače sa po pet i više imena (naloga)... Ako i ne uspem u tome, barem sam pokušao i to javno rekao.

...Makar Chudra - svaka ti je mudra...

...Ako i ti nisi PRKA...

8 za
1 protiv
BuridanovMagarac
2011-01-15
???

BuridanovMagarac napisa...

I bez psovki (ja to nisam video) bi moralo nesto ovako da se sankcionise,Supervizore reaguj!!!!

...hebosvimahevu - to mu je naziv jednog naloga, zar to nije psovka upucena svima nama?

6 za
0 protiv
Carl Hanratty
2011-01-15
???

Supervizore,spasi nas taloga,

koji ima gomilu naloga!!!!

19 za
1 protiv
NeparniValjak
2011-01-15
???

Ima jos jedna kombinacija s pet naloga:

Lela-huddersfield

Lela

Lela-Novi Sad

sm-moja dusa

smoki-ns

Svaki dan svih pet naloga igra neposredno jedan za drugim, sto vazi i za Prku.Doduse, odavde nije bilo psovki i provokacija.

16 za
0 protiv
raborg
2011-01-15
???

Carl Hanratty napisa...

BuridanovMagarac napisa...

I bez psovki (ja to nisam video) bi moralo nesto ovako da se sankcionise,Supervizore reaguj!!!!

...hebosvimahevu - to mu je naziv jednog naloga, zar to nije psovka upucena svima nama?

...Po kratkom postupku

10 za
0 protiv
raborg
2011-01-15
???

...Ne bi me iznenadilo da mu sledeci nick bude SrbeNaVrbe....

7 za
1 protiv
BuridanovMagarac
2011-01-15
???

NeparniValjak napisa...

Supervizore,spasi nas taloga,

koji ima gomilu naloga!!!!

...Neparni koliko ti imas nalogasmiley

3 za
12 protiv
....
2011-01-15
???

BuridanovMagarac napisa...

...Ne bi me iznenadilo da mu sledeci nick bude SrbeNaVrbe....

... bilo bi malo čudno s' obzirom da je lik u stvari iz Srbije. Dakle, čist trol i provokant. Nemojte nasedati.

Što se tiče poena njegovih naloga, ne smem ništa da otkrivam za sada... čuvajte komentare za rang listu na kraju meseca.

17 za
2 protiv
Supervizor
2011-01-15
???

Supervizor napisa...

Što se tiče poena njegovih naloga, ne smem ništa da otkrivam za sada... čuvajte komentare za rang listu na kraju meseca.

... Pritisnuh slucajno protiv umesto za frown. Bravo Supervizore, do sada si uvek bio odlican!

4 za
1 protiv
Carl Hanratty
2011-01-15
???

S-lica napisa...

...Neparni koliko ti imas nalogasmiley

Tvrdim da ih ima neparan broj cool

10 za
1 protiv
Dakinsljam
2011-01-16
???

 

Z A K O N O ZAŠTITI POTROŠAČA ( Službeni glasnik RS br. 79/05). :)))) supervizore, traži drugi posao!! :)))))

1 za
14 protiv
Ronald Jeremy Hyatt
2011-01-16
???

Makar Chudra napisa...

MILAN 1997 napisa...

Koji je sad ovaj MAKAR CHUDRA

...

Još uvek se ne bih javno predstavljao, ali sam ovde sa ciljem da uz Kalimista, Medu, Brbu i još par proverenih "Slagaličara" pomerim sa trona igrače sa po pet i više imena (naloga)... Ako i ne uspem u tome, barem sam pokušao i to javno rekao.

...

  Da li si svestan kakvu si sada izjavu dao? U prevodu. Tron pripada onima koji su na pocetku tu seli i obrazovacemo masonske loze da takvo stanje odrzimo.

Pa koji je smisao toga? Sta je zelja, da drugi takmicari budu ukljuceni u vecem broju na ovom sajtu samo da bi se divili vasim rezultatima i hranili neciji ego? Ili mozda da ostane 20 ljudi na sajtu? I jedno i drugo je besmisleno, potpuno.

Sta je sledece, mafija koja eliiminuse fizicke za racun igraca koji isto nisu na tronu iskljucivo samo znanjem.

Jasno je svima da se par ljudi stalno vrti oko prvih deset pozicija. Kalamist, Neparni valjak, nada i ivan, meda, dule vukovic i jos par njih. Hoces da kazes da oni jedini to zasluzuju. Njihovo znanje se ne dovodi u pitanje, ali ljudi, da se ne lazemo. Da bi se taj prosek odrzao, koji prvoplasirani odrzavaju, mora se znati svaki put sve na ko zna zna, sve u spojnicama i asocijacija otvarati pod konacnim resenjem iz prve ili druge.

 

Pa ko to moze konstatno ciniti. Ko ima usko strucno znanje iz 50 razlicitih oblasti, plus takvu logiku i srecu na asocijaciji. Svi prvoplasirani, odnosno ljudi koji imaju prosek veci od 28 na kraju meseca, upoznati su (nejverovatnije medjusobnom saradnjom, ili pomocu gomile nikova) sa vecinom odgovora u ko zna zna, spojnici i asocijaciji.

 

 Neka je i tako, ni to nije vazno, samo se ne sme praviti diskriminacija, vestacki elitizam i trebalo bi spreciti provokatore, kao sto je advokat-pljuc pod prozor-nedostizni... da se naruguhu ljudima.

 

16 za
0 protiv
Amor
2011-01-16
???

Amor napisa...

Makar Chudra napisa...

MILAN 1997 napisa...

Koji je sad ovaj MAKAR CHUDRA

...

Još uvek se ne bih javno predstavljao, ali sam ovde sa ciljem da uz Kalimista, Medu, Brbu i još par proverenih "Slagaličara" pomerim sa trona igrače sa po pet i više imena (naloga)... Ako i ne uspem u tome, barem sam pokušao i to javno rekao.

...

  Da li si svestan kakvu si sada izjavu dao? U prevodu. Tron pripada onima koji su na pocetku tu seli i obrazovacemo masonske loze da takvo stanje odrzimo.

Pa koji je smisao toga? Sta je zelja, da drugi takmicari budu ukljuceni u vecem broju na ovom sajtu samo da bi se divili vasim rezultatima i hranili neciji ego? Ili mozda da ostane 20 ljudi na sajtu? I jedno i drugo je besmisleno, potpuno.

Sta je sledece, mafija koja eliiminuse fizicke za racun igraca koji isto nisu na tronu iskljucivo samo znanjem.

Jasno je svima da se par ljudi stalno vrti oko prvih deset pozicija. Kalamist, Neparni valjak, nada i ivan, meda, dule vukovic i jos par njih. Hoces da kazes da oni jedini to zasluzuju. Njihovo znanje se ne dovodi u pitanje, ali ljudi, da se ne lazemo. Da bi se taj prosek odrzao, koji prvoplasirani odrzavaju, mora se znati svaki put sve na ko zna zna, sve u spojnicama i asocijacija otvarati pod konacnim resenjem iz prve ili druge.

 

Pa ko to moze konstatno ciniti. Ko ima usko strucno znanje iz 50 razlicitih oblasti, plus takvu logiku i srecu na asocijaciji. Svi prvoplasirani, odnosno ljudi koji imaju prosek veci od 28 na kraju meseca, upoznati su (nejverovatnije medjusobnom saradnjom, ili pomocu gomile nikova) sa vecinom odgovora u ko zna zna, spojnici i asocijaciji.

 

 Neka je i tako, ni to nije vazno, samo se ne sme praviti diskriminacija, vestacki elitizam i trebalo bi spreciti provokatore, kao sto je advokat-pljuc pod prozor-nedostizni... da se naruguhu ljudima.

 

...Apsolutno se slazem,pa zar nije pre samo par dana Neparni kroz svoje pesme najavio jos par "svojih" naloga sto nije iskljuceno da iih i nema ovde !!!!!

4 za
11 protiv
....
2011-01-16
???

I ko zna koliko jos njih ima po nekoliko nalaga samo mudro cute i igraju ..samo i tome se moze stati na put  samo ako se to zeli ili ne!

5 za
4 protiv
....
2011-01-16
???

A da niste vi svi malo pretjerali? Prvise licno shvatili sve ovo? Kviz i to online i ne dobija se nista za uspjeh?

Alo, jel ima nekoga kod kuce? surprise

10 za
7 protiv
Dvorska budala
2011-01-16
???

a i sta se to nas tice, tu je supervizor za takve stvari...

3 za
2 protiv
.
2011-01-16
???

S-lica napisa...

...Apsolutno se slazem,pa zar nije pre samo par dana Neparni kroz svoje pesme najavio jos par "svojih" naloga sto nije iskljuceno da iih i nema ovde !!!!!

... koliko sam ja shvatio Neparnog, on uopšte nije pisao pesme o sebi.

12 za
3 protiv
Supervizor
2011-01-16
???

Bacago napisa...

A da niste vi svi malo pretjerali? Prvise licno shvatili sve ovo? Kviz i to online i ne dobija se nista za uspjeh?

Alo, jel ima nekoga kod kuce? surprise

...

 

Iako ovo prvenstveno, barem meni, služi za ličnu razbibrigu uz kaficu i dopunu dnevne slagalice na TV-u :), nije preterivanje iz dva vrlo racionalna razloga. Prvi je što ipak plaćamo ovu igru, a drugi je, što ona, čak i da se ne plaća, već samo kao zabava, što i jeste, nema smisla, nit je kome zabavna ako se jedni te isti takmičari služe svim sredstvima da održe pozicije u vrhu. Ok je i to na neki nacin, ipak ima igara gde se mora odigrati nešto i pokazati određeno znanje i intelekt, ali je besmisleno ako se to isto prvao onda novopridošlima uskraćuje.

Takođe komentar supervizora jasno naglašava da su novi koji su uspešni, automatski sumnjivci, te im se mogu postavljati pitanja na koje verovatno niko živi odgovore ne zna, a stari učesnici, kao provereni slagaličari, mogu imati eventualno i 10 nikova i tako saznati sve odgovore i neće biti dovedeni pod sumnju. Barem meni tako deluje.

Primedba  je na mestu i vrlo je logična.

5 za
0 protiv
Vunica
2011-01-16
???

Vunica napisa...

Takođe komentar supervizora jasno naglašava da su novi koji su uspešni, automatski sumnjivci, te im se mogu postavljati pitanja na koje verovatno niko živi odgovore ne zna, a stari učesnici, kao provereni slagaličari, mogu imati eventualno i 10 nikova i tako saznati sve odgovore i neće biti dovedeni pod sumnju. Barem meni tako deluje.

... Provereni su tako što su i oni isto svojevremeno dobijali posebna pitanja. Konkretno Kalimist i NeparniValjak (tada su imali drugačija imena) su mi u početku bili vrlo sumnjivi i bio sam ubeđen da je bar jedan od njih prevarant. Dobijali su posebna pitanja, rotaciju i svašta, ali su i dalje nastavili da igraju sa približno istim brojem poena i time su "prošli filter". Tek kasnije smo imali priliku da saznamo da su to igrači iz TV emisije.

A deset nikova nije nikom zabranjeno... mada, da ih neko od njih ima ne verujem da bi stanje u vrhu trenutno ovako izgedalo.

5 za
1 protiv
Supervizor
2011-01-16
???

Vunica napisa...

Bacago napisa...

A da niste vi svi malo pretjerali? Prvise licno shvatili sve ovo? Kviz i to online i ne dobija se nista za uspjeh?

Alo, jel ima nekoga kod kuce? surprise

...

 

Iako ovo prvenstveno, barem meni, služi za ličnu razbibrigu uz kaficu i dopunu dnevne slagalice na TV-u :), nije preterivanje iz dva vrlo racionalna razloga. Prvi je što ipak plaćamo ovu igru, a drugi je, što ona, čak i da se ne plaća, već samo kao zabava, što i jeste, nema smisla, nit je kome zabavna ako se jedni te isti takmičari služe svim sredstvima da održe pozicije u vrhu. Ok je i to na neki nacin, ipak ima igara gde se mora odigrati nešto i pokazati određeno znanje i intelekt, ali je besmisleno ako se to isto prvao onda novopridošlima uskraćuje.

Takođe komentar supervizora jasno naglašava da su novi koji su uspešni, automatski sumnjivci, te im se mogu postavljati pitanja na koje verovatno niko živi odgovore ne zna, a stari učesnici, kao provereni slagaličari, mogu imati eventualno i 10 nikova i tako saznati sve odgovore i neće biti dovedeni pod sumnju. Barem meni tako deluje.

Primedba  je na mestu i vrlo je logična.

...Slazem se sa tobom u dijelu zabave. Stvar je upravo zato vrlo jednostavna i ako ti nije zabavno nemoj da igras. Ne ti konkretno, nego bilo ko. Problem je sto su ljudi sve ovo  poceli da shvataju mnogo ozbiljnije, da ne kazem licno i samo na to se odnosi moje pitanje.
Bilo bi bolje da se bavimo kvalitetom pitanja umjesto kvantitetom naloga i ostalih blablatrucbroc budalestina. Ali dobro, mora to i tako izgleda.

4 za
1 protiv
Dvorska budala
2011-01-16
???

Bacago napisa...

A da niste vi svi malo pretjerali? Prvise licno shvatili sve ovo? Kviz i to online i ne dobija se nista za uspjeh?

Alo, jel ima nekoga kod kuce? surprise

...A ako vec branis prevarante napisi da te svi razumeju1

3 za
1 protiv
miki 55
2011-01-16
???

Amor napisa...

 

 

 

Jasno je svima da se par ljudi stalno vrti oko prvih deset pozicija. Kalamist, Neparni valjak, nada i ivan, meda, dule vukovic i jos par njih. Hoces da kazes da oni jedini to zasluzuju. Njihovo znanje se ne dovodi u pitanje.

 

 

Po meni se dovodi u pitanje. Pogledaj recimo rezultate Duleta Vukovica kad je poceo da igra i uporedi ih sa sadasnjim. Ipak, slozio bih se sa Bacagom, pustite one koje varaju, smorice se vremenom i prestace, pogotovo kad vide da ih niko ziv ne ceni.

4 za
0 protiv
Sinn
2011-01-16
???

miki 55 napisa...

...A ako vec branis prevarante napisi da te svi razumeju1

...Uopste ih ne branim...mozda nisi pazljivo citao post od pocetka. A ako vec hoces da obrazlozim:

Primjetio sam da jedan dobar dio optuzbi za prevaru dolazi od ljudi koji uopste nisu na listi. Mislim da nemaju pravo prigovora (a mozda im je to drugi nalog pa onda smatraju da mogu wink), upozorenja da, ali ne vise od toga. Dalje, pogledaj pazljivo sta sve ljudi pisu. Koliko god se ja slagao sa Carlom recimo, nije u pravu kad kritikuje doticog gospodina, i to iz dva razloga. 1. (kao sto supervizor napisa) nije zabranjeno imati dva ili vise naloga, a covjek i je platio sve te naloge (kao sto supervizor napisa-parafraziram: ako je neko toliko bolestan da plati tolike pare da bi bio prvi, alal mu cufta) 2. Nije na listi i ne zna da li i kako moze da vara ili ne.
Pogledaj dalje: sve sami pozivi na linc, na po kratkom postupku, prijetnje tuzbama i slicno. Na sta to lici? Meni na Farmu, a nisam rad da se prepucavam u stilu doticne emisije. Ipak je ovo igra za koju kao sto rekoh niko nista ne dobija. Zar ne shvatas? Ja sam platio i nista necu dobiti za to sto cu biti prvi ili drugi ili 148. Kad to ljudi shvate nece ni varati.
Sa druge strane, koliko vas se zaista potrudilo da pomogne? Ja sam, kad sam poceo da igram, zacudjen sa brojem bodova koje takmicari dobijaju, poceo da se pitam kako oni to varaju? Pa sam potrosio gomilu svojih igara da bi to dokazao. Zatim sam sve to sto sam znao uz jos par prijedloga posalo gdje treba. Medjutim, onda sam dosao do zakljucka da nije sve bas tako jer nisam ukljucio sve parametre wink u istrazivanje. No dobro, da si pratio forum, vidio bi kod kojih je igara prisutan problem i kako ce se tretirati u buducnosti, a takodje i ispravljati.
I kao sto rekoh gore, da smo svi malo vise vremena potrosili na konstruktivne prijedloge i kvalitetna pitanja, sajt bi za ovo vrijeme koliko ja igram dobro napredovao. Mozes se slagati sa mnom ili ne u ovome, ali nemoj da mi prisivas nesto sto nikad ne bi rekao. (Iako se ne ljutim, da ne bude zabunesmiley)

4 za
1 protiv
Dvorska budala
2011-01-17
???

kažeš doprinos sajtu? ja sam za to, jer volim ovaj sajt, odnosno igru koju nam nudi, poštujem trud, supervizora koji sve ovo zaista revnosno prati i koliko ja vidim, kvalitetno i pošteno radi.

poslah  ja 30 asocijacija, pa niti jednu ne videh da se pojavila u igrama, a sigurno nisu sve nedovoljno dobre da bi usle u igre, barem neke od njih nisu losije od mnogih koje ovde videh.

5 za
1 protiv
Vunica
2011-01-17
???

raborg napisa...

Ima jos jedna kombinacija s pet naloga:

Lela-huddersfield

Lela

Lela-Novi Sad

sm-moja dusa

smoki-ns

Svaki dan svih pet naloga igra neposredno jedan za drugim, sto vazi i za Prku.Doduse, odavde nije bilo psovki i provokacija.

...

Istina. Ali ja se zaista ne takmicim sa nikim.Prosto volim da igram  a moj suprug i ja igramo odvojeno pa smo podelili.Izvinjavam se svim takmicarima koje sam povredila ali ne smatram da sam prevarila nekoga.Samo zelimo da igramo.Mesto mi nije bitno. Hvala unapred.

5 za
2 protiv
borica
2011-01-18
???

smoki-ns napisa...

raborg napisa...

Ima jos jedna kombinacija s pet naloga:

Lela-huddersfield

Lela

Lela-Novi Sad

sm-moja dusa

smoki-ns

Svaki dan svih pet naloga igra neposredno jedan za drugim, sto vazi i za Prku.Doduse, odavde nije bilo psovki i provokacija.

...

Istina. Ali ja se zaista ne takmicim sa nikim.Prosto volim da igram  a moj suprug i ja igramo odvojeno pa smo podelili.Izvinjavam se svim takmicarima koje sam povredila ali ne smatram da sam prevarila nekoga.Samo zelimo da igramo.Mesto mi nije bitno. Hvala unapred.

...I da budem iskrena, vise se sa suprugom takmicim nego li sa nekim odavde. Znam da budem jako ljuta kada ima vise poena od mene.

5 za
2 protiv
borica
2011-01-18
???

Istina. Ali ja se zaista ne takmicim sa nikim.Prosto volim da igram  a moj suprug i ja igramo odvojeno pa smo podelili.Izvinjavam se svim takmicarima koje sam povredila ali ne smatram da sam prevarila nekoga.Samo zelimo da igramo.Mesto mi nije bitno. Hvala unapred.

Ja ti oprastam, samo zasto onda 5 naloga, zar nije dovoljno 2? Sve u svemu, zelim vam zanimljiv brak wink

2 za
2 protiv
Dakinsljam
2011-01-18
???

Dakinsljam napisa...


Istina. Ali ja se zaista ne takmicim sa nikim.Prosto volim da igram  a moj suprug i ja igramo odvojeno pa smo podelili.Izvinjavam se svim takmicarima koje sam povredila ali ne smatram da sam prevarila nekoga.Samo zelimo da igramo.Mesto mi nije bitno. Hvala unapred.

Ja ti oprastam, samo zasto onda 5 naloga, zar nije dovoljno 2? Sve u svemu, zelim vam zanimljiv brak wink

...

Obecavam da necu produziti !!! Svecano!sad. Naravno da se covek oseca ruzno kad procita svu iskazanu ljutnju zbog naloga, ali mi to nije bila namera. Naravno, uplaceno je i mislim da istice u martu. Dotle me trpite a posle ce biti samo 3. Daj mi sansu da budem malo bolja od njega. I jeste, veruj.zanimljiv i Bogu fala uspesan. Malo vise nam je zanimljivo i naravno da je bolji od mene. On  ne gleda sve na forumu napisano, tako da mogu da priznam.

5 za
1 protiv
borica
2011-01-18
???

А ми смо овде сисали весла, а? Кажеш да сте муж и жена, па с обзиром на то да пишеш у женском роду, закључио сам да је ''смоки'' жена а ''лела'' муж? Грешим ли?

Ово је одавно зрело да се наплата повећа за зачајан износ.

Не патим ни од каквог комплекса, а волим да се такмичим, па бих да приметим следеће: до пре месец дана сам био између 10. и 15. места, претходног сам био око 30. а сада ће ми и 40. бити успех...

4 za
3 protiv
Цане Вукић
2011-01-18
???

Ђура Чворовић napisa...

А ми смо овде сисали весла, а? Кажеш да сте муж и жена, па с обзиром на то да пишеш у женском роду, закључио сам да је ''смоки'' жена а ''лела'' муж? Грешим ли?

Ово је одавно зрело да се наплата повећа за зачајан износ.

Не патим ни од каквог комплекса, а волим да се такмичим, па бих да приметим следеће: до пре месец дана сам био између 10. и 15. места, претходног сам био око 30. а сада ће ми и 40. бити успех...

...

Ja - zaista ne razumem toliki bes.  Samo sam, ja registrovala naloge, a moj muz se koristi njima. Takav je bio dogovor. Malo me provocira toliko nepoverenja.Zelis li vencani list na uvid? Pobogu covece, sta sam ti uradila?Prvo, da li bi bilo bolje, da smo pod razlicitim imenima i nalozima i da se ne moze povezati ? ili da igramo pod istim i da se zna? Znas, imam respekt za sve ali hajde malo i ti. Bila sam iskrena a na tebi je da li ces to prihvatiti ili ces me javno lincovat?!.Mislim da nisam nikog provocirala u naslovima imena, niti sam nekom naudila.Samo smo posteno platili registraciju i igrali smo.Ok. Nije problem. Zelis li da se ponaosob registrujemo?

5 za
1 protiv
borica
2011-01-18
???

Нисам бесан, већ благо ретардиран што уопште ишта и пишем...

5 za
0 protiv
Цане Вукић
2011-01-18
???

Ђура Чворовић napisa...

Нисам бесан, већ благо ретардиран што уопште ишта и пишем...

...

Nemoj tako.Treba da kazes ali ne i da napadas.Nemam razlog da te provociram ili nerviram. Ja sam samo bila iskrena i ne zelim da me ljudi pljuju. Iskrenost se izgleda neisplati. Da smo prvi a i zadnji na listi, u svakom slucaju imamo respekt prema drugima. Ponekad je samo i sreca u pitanju. Moj suprug je zavrsio matematiku i inzenjeriju ali ponekad mu broj bude 20 ili cak i ne uradi tacno. Moja su interesovanja siroka, sem matematike i sporta. Sto se tice medicine tu sam veoma potkovana znanjem. Izmedju ostalog istorija i teologija.

3 za
2 protiv
septembar
2011-01-18
???

Jos samo nesto- on igra na lela-huddersfield. Ovo ostalo, ja i naravno da mi pomaze u broju. Mali komentar  na tvoju izjavu za retardiranost.Mislis li da bi mogao da igras da je tako? ili si zaista toliko ljut da si to rekao iz nemoci da nesto promenis? Ja ipak mislim da je ovo drugo.Obecala sam vec jednom clanu, da necu produziti naloge i tako ce biti.Naravno, imacu 3. To kazem iskreno i racunajte na tako nesto. A pitam se sta je sa drugima?

0 za
2 protiv
septembar
2011-01-18
???

Lela- Novi Sad napisa...

Jos samo nesto- on igra na lela-huddersfield. Ovo ostalo, ja i naravno da mi pomaze u broju. Mali komentar  na tvoju izjavu za retardiranost.Mislis li da bi mogao da igras da je tako? ili si zaista toliko ljut da si to rekao iz nemoci da nesto promenis? Ja ipak mislim da je ovo drugo.Obecala sam vec jednom clanu, da necu produziti naloge i tako ce biti.Naravno, imacu 3. To kazem iskreno i racunajte na tako nesto. A pitam se sta je sa drugima?

...ne mogu a da ne prokomentarišem ovu ljigavost!!! Gore i ljigavije pravdanje nisam u životu video, i to kome nego nekoj budalčini koja daje sebi za pravo da proziva ljude!!! Takvi izagravaju detektive i prozivaju ljude (a ko zna koliko naloga imaju, neki su već sami priznali), a onda se nadje mali bedni crv koji se IZVINJAVA!? i izmišlja brakove, supruge i sl. Strašnoooo!!!!

1 za
5 protiv
Prka
2011-01-18
???

Makar Chudra napisa...

Lela- Novi Sad napisa...

Jos samo nesto- on igra na lela-huddersfield. Ovo ostalo, ja i naravno da mi pomaze u broju. Mali komentar  na tvoju izjavu za retardiranost.Mislis li da bi mogao da igras da je tako? ili si zaista toliko ljut da si to rekao iz nemoci da nesto promenis? Ja ipak mislim da je ovo drugo.Obecala sam vec jednom clanu, da necu produziti naloge i tako ce biti.Naravno, imacu 3. To kazem iskreno i racunajte na tako nesto. A pitam se sta je sa drugima?

...ne mogu a da ne prokomentarišem ovu ljigavost!!! Gore i ljigavije pravdanje nisam u životu video, i to kome nego nekoj budalčini koja daje sebi za pravo da proziva ljude!!! Takvi izagravaju detektive i prozivaju ljude (a ko zna koliko naloga imaju, neki su već sami priznali), a onda se nadje mali bedni crv koji se IZVINJAVA!? i izmišlja brakove, supruge i sl. Strašnoooo!!!!

...

Vidim da si mlad,posten,iskren, lepo vaspitan, kulturan.Svaki komentar upucen tvom profilu ljudi,  bio bi suvisan.

7 za
1 protiv
lela-huddersfield
2011-01-18
???

Supervizor napisa...

Konkretno Kalimist i NeparniValjak su mi u početku bili vrlo sumnjivi i bio sam ubeđen da je bar jedan od njih prevarant. Dobijali su posebna pitanja, rotaciju i svašta, ali su i dalje nastavili da igraju sa približno istim brojem poena i time su "prošli filter". Tek kasnije smo imali priliku da saznamo da su to igrači iz TV emisije.

...Ne znam da li da budem tuzan sto sam izazivao sumnju,ili da se radujem sto je Supervizor javno odagnao istu...

5 za
2 protiv
NeparniValjak
2011-01-18
???

MILAN 1997 napisa...

Koji je sad ovaj MAKAR CHUDRA

... prka je napravio profil sa ovim imenom, ali nije to on..

1 za
0 protiv
.
2011-01-18
???

 Ali ja se zaista ne takmicim sa nikim.smoki-ns napisa...

raborg napisa...

Ima jos jedna kombinacija s pet naloga:

Lela-huddersfield

Lela

Lela-Novi Sad

sm-moja dusa

smoki-ns

Svaki dan svih pet naloga igra neposredno jedan za drugim, sto vazi i za Prku.Doduse, odavde nije bilo psovki i provokacija.

...

Istina. Ali ja se zaista ne takmicim sa nikim.Prosto volim da igram  a moj suprug i ja igramo odvojeno pa smo podelili.Izvinjavam se svim takmicarima koje sam povredila ali ne smatram da sam prevarila nekoga.Samo zelimo da igramo.Mesto mi nije bitno. Hvala unapred.

...a ko ti je taj 'nikim' gospodjo sirokog spektra znanja i obrazovanja?

5 za
1 protiv
Сани бој
2011-01-18
???

Сани бој napisa...

 Ali ja se zaista ne takmicim sa nikim.smoki-ns napisa...

raborg napisa...

Ima jos jedna kombinacija s pet naloga:

Lela-huddersfield

Lela

Lela-Novi Sad

sm-moja dusa

smoki-ns

Svaki dan svih pet naloga igra neposredno jedan za drugim, sto vazi i za Prku.Doduse, odavde nije bilo psovki i provokacija.

...

Istina. Ali ja se zaista ne takmicim sa nikim.Prosto volim da igram  a moj suprug i ja igramo odvojeno pa smo podelili.Izvinjavam se svim takmicarima koje sam povredila ali ne smatram da sam prevarila nekoga.Samo zelimo da igramo.Mesto mi nije bitno. Hvala unapred.

...a ko ti je taj 'nikim' gospodjo sirokog spektra znanja i obrazovanja?

...

Neko je rodjen sa greskom a neko je nacini prilikom pisanja. Napomenula sam da imam dosta interesovanja. Znanje -iz oblasti medicine. Da li ste zadovoljni?

1 za
2 protiv
lela-huddersfield
2011-01-18
???

osoba a: Ja sam Igor Prka;

osoba b : ja sam igor prka

osoba c : ja sam igor prka

A u stvari ja sam igor prka klasicna budala 

5 za
1 protiv
klasicna budala
2011-01-18
???

lela-huddersfield napisa...

Сани бој napisa...

 Ali ja se zaista ne takmicim sa nikim.smoki-ns napisa...

raborg napisa...

Ima jos jedna kombinacija s pet naloga:

Lela-huddersfield

Lela

Lela-Novi Sad

sm-moja dusa

smoki-ns

Svaki dan svih pet naloga igra neposredno jedan za drugim, sto vazi i za Prku.Doduse, odavde nije bilo psovki i provokacija.

...

Istina. Ali ja se zaista ne takmicim sa nikim.Prosto volim da igram  a moj suprug i ja igramo odvojeno pa smo podelili.Izvinjavam se svim takmicarima koje sam povredila ali ne smatram da sam prevarila nekoga.Samo zelimo da igramo.Mesto mi nije bitno. Hvala unapred.

...a ko ti je taj 'nikim' gospodjo sirokog spektra znanja i obrazovanja?

...

Neko je rodjen sa greskom a neko je nacini prilikom pisanja. Napomenula sam da imam dosta interesovanja. Znanje -iz oblasti medicine. Da li ste zadovoljni?

...Izgleda da su i ovo vasi profili:

plavusa

mikey

milan58

6 za
0 protiv
raborg
2011-01-19
???

raborg napisa...

lela-huddersfield napisa...

Сани бој napisa...

 Ali ja se zaista ne takmicim sa nikim.smoki-ns napisa...

raborg napisa...

Ima jos jedna kombinacija s pet naloga:

Lela-huddersfield

Lela

Lela-Novi Sad

sm-moja dusa

smoki-ns

Svaki dan svih pet naloga igra neposredno jedan za drugim, sto vazi i za Prku.Doduse, odavde nije bilo psovki i provokacija.

...

Istina. Ali ja se zaista ne takmicim sa nikim.Prosto volim da igram  a moj suprug i ja igramo odvojeno pa smo podelili.Izvinjavam se svim takmicarima koje sam povredila ali ne smatram da sam prevarila nekoga.Samo zelimo da igramo.Mesto mi nije bitno. Hvala unapred.

...a ko ti je taj 'nikim' gospodjo sirokog spektra znanja i obrazovanja?

...

Neko je rodjen sa greskom a neko je nacini prilikom pisanja. Napomenula sam da imam dosta interesovanja. Znanje -iz oblasti medicine. Da li ste zadovoljni?

...Izgleda da su i ovo vasi profili:

plavusa

mikey

milan58

...

Izgleda da vara muža sa 3 profila još :))

9 za
0 protiv
vojvoda021
2011-01-19
???

Ovo mi sve vise lici na neku spansku seriju,jedna osoba 15 likova - nikovacheeky

2 za
1 protiv
....
2011-01-19
???

Sve mi se čini da sam ja na mom 33. mestu, ustvari, treći takmičar na listi wink!!!

7 za
2 protiv
istok
2011-01-19
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0122 sec.

Copyright © 2024