NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

problem sa moj broj igrom

Sta se desava sa ovom igrom vec neko vrijeme, stalno mi daje neispravan matematicki izraz, iako se broj otvorenih i zatvorenih zagrada slaže uvijek ?

0 za
6 protiv
kokolec
2011-12-20
???

kokolec napisa...

Sta se desava sa ovom igrom vec neko vrijeme, stalno mi daje neispravan matematicki izraz, iako se broj otvorenih i zatvorenih zagrada slaže uvijek ?

... koji browser je u pitanju?

2 za
0 protiv
Supervizor
2011-12-20
???

I meni se danima desava neki problem u igri MOJ BROJ. I kad resim tacno i kad resim netacno, samo mi napise NaN i to je sve. Uzasno me nervira i prestacu da igram Slagalicu zbog toga a i svim ljudima cu sugerisati da ucine isto. Ne bih voleo da me Admin. pita koji je server u pitanju i slicne stvari, hocu da znam o cemu se radi i da se to otkloni. Pozdrav svim igracima. Lazar Boskovic

0 za
5 protiv
Lazar Boskovic
2011-12-24
???

Pošto ima par igrača koji ovo prijavljuju, počeli smo da logujemo koji browser koriste kada ostavljaju primedbu. Izgleda da je u pitanju Safari.

Instaliraću Safari pa ću istražiti o čemu se radi, a u međuvremenu možete igrati sa drugim browserom, recimo Mozilla Firefox ili Google Chrome.

2 za
0 protiv
Supervizor
2011-12-25
???

Lazar Boskovic napisa...

Uzasno me nervira i prestacu da igram Slagalicu zbog toga a i svim ljudima cu sugerisati da ucine isto.

... Sugerisati drugima kojima sve radi da prestanu da igraju jer postoji problem sa Vašim sistemom?

Da, deluje vrlo logično i konstruktivno. no

Nije mi jasno kako neko ne može da zna koji browser koristi. To je kao da ne znam koji auto vozim. Pa svaki put kada ga pokrenete piše na ikonici, a piše i gore u zaglavlju prozora.

4 za
0 protiv
Supervizor
2011-12-25
???

Supervizor napisa...

Pošto ima par igrača koji ovo prijavljuju, počeli smo da logujemo koji browser koriste kada ostavljaju primedbu. Izgleda da je u pitanju Safari.

Instaliraću Safari pa ću istražiti o čemu se radi, a u međuvremenu možete igrati sa drugim browserom, recimo Mozilla Firefox ili Google Chrome.

... probao najnoviji Safari, sve radi. Probao Google Chrome i Firefox, isto sve radi.

Jedino što mi pada na pamet je da imate instaliranu neku ekstenziju u browser koja ometa rad javascripta ili ubacuje neki HTML kod. U jednom slučaju sam video da je igrač negde pokupio neki spyware pa mu ovaj u HTML kod umeće reklamu za neki sajt.

1 za
0 protiv
Supervizor
2011-12-25
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0144 sec.

Copyright © 2024