NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

MOJ BROJ

NE VALJA NESTO U IGRI MOJ BROJ ,RACUNAR UOPSTE NE RACUNA KAKO TREBA ,U DIGITRONU MI IZADJE VISE OD HILJADU A ON NAPISE 100 ILI MANJE A VREME IJE NI ISTEKLO!PROUCITE TO MALO!!!!!!!

0 za
5 protiv
mikulam
2012-01-13
???

JER IMAO NEKO SLICNIH SITUACIJA????

0 za
3 protiv
mikulam
2012-01-13
???

mikulam napisa...

JER IMAO NEKO SLICNIH SITUACIJA????

...ima li slicnih????????????

0 za
3 protiv
mikulam
2012-01-13
???

Ne.

4 za
1 protiv
Paun93
2012-01-13
???

mikulam napisa...

NE VALJA NESTO U IGRI MOJ BROJ ,RACUNAR UOPSTE NE RACUNA KAKO TREBA ,U DIGITRONU MI IZADJE VISE OD HILJADU A ON NAPISE 100 ILI MANJE A VREME IJE NI ISTEKLO!PROUCITE TO MALO!!!!!!!

...zar se koristi digitrnon pri rešavanu  u igri  "moj broj"? Ako uneseš pogrešne podatke i digitron će dati pogrešan rezultat. Recimo računam neki prosek u Excelu i unesem pogrešnu formulu koja to treba da uradi (promašim zagradu ili računsku opraciju) i rezultat je sigurno pogrešan. Najviše greški se upravo javlja jer takmičari ne pogeldaju kako se koriste zagade. Sto puta je bila ista priča na ovu temu. Što je najžalosnije, dođu u TV slagalicu i stavaljaju zagradu kad množe dva broja. Ja nisam siguran da bih imao ovoliko strpljena koliko ima Supervizor da odgovra na ista pitanja.

3 za
1 protiv
Radomir-ue
2012-02-07
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0121 sec.

Copyright © 2024