NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

samo-po-4-poena-za-neotkrivena-polja

Zadnje 2 nedelje mi konstantno daje samo po 4 poena za neotkrivena polja a ima ih od 8 do 14 ne računajući rešenja kolona. 

1 za
14 protiv
Predrag Mileusnic
2012-01-24
???

Takođe, danas sam imao 12 neotvorenih polja a priznao mi je samo 4.  Trebalo bi ispraviti, inače bodovi sa asocijacija nisu relevantni.

1 za
7 protiv
Rastislav Spevak
2012-01-25
???

Pravila bodovanja su objašnjena u tekstu kod svake igre. U januaru se kod asocijacija ne boduju neotvorena polja, nego kolone sa neotvorenim poljima tako da može najviše da bude 4.

U vezi ovoga imate obaveštenje na naslovnoj strani sajta koje stoji tamo još od decembra.

3 za
0 protiv
Supervizor
2012-01-26
???

OK, možda sam pogrešno protumačio sledeću definiciju :

 "Za rešenje sporedne asocijacije se dobija 5 poena plus broj neotkrivenih pojmova u njegovoj koloni"

U svakom slučaju, vidim da se spremaju izmene od sledećeg meseca. Izvinjavam se na neprijatnostima...

0 za
1 protiv
Rastislav Spevak
2012-01-26
???

Rastislav Spevak napisa...

OK, možda sam pogrešno protumačio sledeću definiciju :

 "Za rešenje sporedne asocijacije se dobija 5 poena plus broj neotkrivenih pojmova u njegovoj koloni"

... ne, ta definicija je dobra, ali se ta definicija vidi samo kada igrate igre pre 1. januara 2012. ili kada igrate probnu igru.

Kada igrate igru za neki od datuma iz januara 2012, piše sledeći tekst:

"Za rešenje sporedne asocijacije se dobija 5 poena plus dodatni 1 poen ako nisu otkrivena sva polja u toj koloni. "

1 za
0 protiv
Supervizor
2012-01-26
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0169 sec.

Copyright © 2024