NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Divljenje

Rezultati takmičara koji imaju u proseku preko 30 poena po igri su stvarno za divljene. Ljudi mojo, pa to su sve genijalci. Njihovo znanje i inteligencija su za rubriku "Verovali ili ne". Oni se razumeju baš u sve. Predlažem da svi budu promovisani u akademike i da dobiju nacionalne penzije jer toliko sveznanje ne sme ostati nenagrađeno od društvene zajednice. Pa oni nepogrešivo znaju čak i kad počinje školski četvrti čas u prvoj smeni učenika sedmog i osmog razreda. Bez problema pogađaju svaku godinu promocije modela Folksvagenovih vozila. A šta tek reći o poznavanju hitova pevača i muzičkih grupa za koje je čuo samo onaj koji je postavio to pitanje. Zaista fenomenalno.

Predlažem da ovo bude udarna tema na forumu gde ćemo mi obični smrtnici moći da ovim živim legendama "Slagalice" svakodnevno izražavamo izraze iskrenog divljenja.  

21 za
1 protiv
KAMILICA
2012-12-16
???

KAMILICA napisa...

Predlažem da ovo bude udarna tema na forumu gde ćemo mi obični smrtnici moći da ovim živim legendama "Slagalice" svakodnevno izražavamo izraze iskrenog divljenja.  

Predlog odbijen!

0 za
8 protiv
Dakinsljam
2012-12-18
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0105 sec.

Copyright © 2024